باربری اقدسیه

سرویس های باربری اقدسیه دارای اتوبار های با کیفیت اثاث کشی اقدسیه

اگر در شمال تهران هستید و نیاز به باربری اقدسیه یا خدمات اسباب کشی اقدسیه ( اثاث کشی اقدسیه ) دارید همین الان با ما تماس بگیرید تا از خدمات با کیفیت باربری اقدسیه بهره مند شوید :

51 370 221

22137051

تجربه باربری اقدسیه – بهراه بار تهران

بهراه بار با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه خدمات اسباب کشی اقدسیه ، سرویس های باربری اقدسیه و اتوبار اثاث کشی اقدسیه تهران توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند. با آسودگی خاطر میتوانید کل کار اسباب کشی را به بهراه بار بسپارید و فقط بایستید و تماشا کنید ! همه کار ها با بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان انجام میشود خیالتان راحت !

باربری اقدسیه اتوبار بهراه بار
باربری اقدسیه اتوبار بهراه بار

51 370 221

22137051

سرویس بسته بندی ویژه باربری اقدسیه

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری اقدسیه رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی اقدسیه است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط بهراه بار ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

سلفون های دو متری عریض مناسب برای بسته بندی در باربری اقدسیه هستند که از خط و خش افتادن اثاثیه کاملا جلوگیری میکنند. همچنین حمل و نقل لوازم در اتوبار اقدسیه را هم آسان تر از قبل میکند.

51 370 221

22137051

امکانات ماشینی اتوبار اقدسیه تهران

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری اقدسیه است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است.

  • خاور مخصوص اثاث کشی اقدسیه با سرویس وی آی پی
  • کامیون های موکت کاری شده با نصب محافظ برای جلوگیری از ضربه و شکستگی
  • کامیونت های مسقف با دیواره های دوجداره برای جلوگیری از نفوذ باران و آفتاب
  • پتو و پارچه های موجود در تمامی کامیونت ها و خاور ها برای جلوگیری از خط و خش
  • رانندگان حرفه ای و زبده اتوبار اقدسیه با تجربه چندین ساله

 

کارگران با اخلاق و حرفه ای اثاث کشی اقدسیه تهران

کارگران حرفه ای و زبده باربری اقدسیه با سالها تجربه و امر حمل و نقل و جابجایی هم اکنون حاضرند تا یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند. کارگران ویژه اثاث کشی اقدسیه و اتوبار اقدسیه همواره اخلاق را اولین و مهم ترین اصل در کار خود میدانند و احترام به مشتریان در دستور کار این شرکت بوده و هست.

51 370 221

22137051

بیمه های باربری اقدسیه و اسباب کشی اقدسیه

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری اقدسیه تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری اقدسیه قابل جبران و برگشت است. باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه با هدف آسودگی خاطر شما و جلب رضایت مشتریان در منطقه اثاث کشی اقدسیه تهران