باربری باغ فیض

اتوبار و باربری باغ فیض با سرویس ویژه بسته بندی اثاث کشی

کلیه سرویس های باربری باغ فیض و خدمات اثاث کشی باغ فیض به همراه هرآنچه برای یک اسباب کشی راحت از جمله کارگران جوان و با انرژی به همراه سرویس های بسته بندی و کامیون های مخصوص اسباب کشی باغ فیض آماده خدمت رسانی فقط با یک تماس :

74 885 444

44488574

بهراه بار تهران با سابقه فعالیت چندین ساله باربری باغ فیض

حداقل 25 سال تجربه در امر باربری باغ فیض ، ارائه سرویس های اتوبار اثاث کشی باغ فیض به همراه بسته بندی ها و سرویس های ویژه با کارگران حرفه ای و با اخلاق افتخاریست که به آن میبالیم. با آسودگی خاطر میتوانید کل کار اسباب کشی را به بهراه بار بسپارید و فقط بایستید و تماشا کنید ! همه کار ها با بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان انجام میشود خیالتان راحت !

باربری باغ فیض اتوبار اسباب کشی
باربری باغ فیض اتوبار اسباب کشی

74 885 444

44488574

سرویس بسته بندی ویژه باربری باغ فیض

شرکت بهراه بار مفتخر است در منطقه باربری باغ فیض برای سرویس های اسباب کشی باغ فیض بهترین و با کیفیت ترین سرویس بسته بندی را ارائه کند. بسته بندی مطابق با استاندارد های روز و با استفاده از بابل رپ و استرج رپ های با کیفیت یکی از ویژگی های این بسته بندی ها است.

کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند و در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. سرویس ویژه بسته بندی باربری باغ فیض فقط به همین ختم نمیشود. ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی باغ فیض میباشد.

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط بهراه بار ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری باغ فیض از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

74 885 444

44488574

امکانات ماشینی اتوبار باغ فیض تهران

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری باغ فیض است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است.

  • خاور مخصوص اثاث کشی باغ فیض با سرویس وی آی پی
  • کامیون های موکت کاری شده با نصب محافظ برای جلوگیری از ضربه و شکستگی
  • کامیونت های مسقف با دیواره های دوجداره برای جلوگیری از نفوذ باران و آفتاب
  • پتو و پارچه های موجود در تمامی کامیونت ها و خاور ها برای جلوگیری از خط و خش
  • رانندگان حرفه ای و زبده اتوبار باغ فیض با تجربه چندین ساله
  • ارائه باربری باغ فیض سرویس vip

 

کارگران با اخلاق و حرفه ای اثاث کشی باغ فیض تهران

کارگران حرفه ای و زبده باربری باغ فیض با سالها تجربه و امر حمل و نقل و جابجایی هم اکنون حاضرند تا یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند. کارگران ویژه اثاث کشی باغ فیض و اتوبار باغ فیض همواره اخلاق را اولین و مهم ترین اصل در کار خود میدانند و احترام به مشتریان در دستور کار این شرکت بوده و هست.

74 885 444

44488574

بیمه های باربری باغ فیض و اسباب کشی باغ فیض

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری باغ فیض تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری باغ فیض قابل جبران و برگشت است. باربری باغ فیض و اتوبار باغ فیض با هدف آسودگی خاطر شما و جلب رضایت مشتریان در منطقه اثاث کشی باغ فیض تهران