باربری الهیه

منطقه باربری الهیه دارای سرویس اتوبار ویژه اسباب کشی الهیه

باربری الهیه شعبه فعال بهراه بار در منطقه باربری شمال تهران واقع شده است که خدمات لوکس اثاث کشی الهیه و اتوبار الهیه با کیفیت متناسب با سطح این منطقه را ارائه میدهد. همین الان با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان برای اسباب کشی شما حاضر شویم :

51 370 221

22137051

الهیه یکی از محله‌های شمال شهر تهران است که در منطقه ۱ شهرداری تهران واقع شده است. به‌دلیل بالا بودن سطح منطقه الهیه، نسبت به دیگر نقاط شهر و دسترسی به منظره‌های زیبا، این محله یکی از گران‌ترین مناطق در شهر تهران محسوب می‌شود. در اطراف منطقه الهیه، بزرگراه‌های زیادی وجود دارد که رفت وآمد در منطقه را آسان می‌کند. همچنین ساختمان‌های دیپلماتیک زیادی که محل اقامت اتباع خارجی است در این منطقه وجود دارد.

 

بهراه بار تهران با سابقه فعالیت چندین ساله باربری الهیه

حداقل 25 سال تجربه در امر باربری الهیه ، ارائه سرویس های اتوبار اثاث کشی الهیه به همراه بسته بندی ها و سرویس های ویژه با کارگران حرفه ای و با اخلاق افتخاریست که به آن میبالیم. با آسودگی خاطر میتوانید کل کار اسباب کشی را به بهراه بار بسپارید و فقط بایستید و تماشا کنید ! همه کار ها با بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان انجام میشود خیالتان راحت !

شرکت باربری الهیه شعبه بهراه بار - اتوبار اثاث کشی
شرکت باربری الهیه شعبه بهراه بار – اتوبار اثاث کشی

51 370 221

22137051

بسته بندی با کیفیت و حرفه ای باربری الهیه

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی الهیه است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط بهراه بار ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

سلفون های دو متری عریض مناسب برای بسته بندی در باربری الهیه هستند که از خط و خش افتادن اثاثیه کاملا جلوگیری میکنند. همچنین حمل و نقل لوازم در اتوبار الهیه را هم آسان تر از قبل میکند.

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری الهیه از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

51 370 221

22137051

 

کارگران حرفه ای باربری الهیه مخصوص اثاث کشی الهیه

استفاده از کارگران و کادر جوان با انرژی در سرویس های اتوبار الهیه باعث میشود سرعت انجام کار بالا برود. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی الهیه کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند. نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری الهیه شعبه بهراه بار تهران میشود.

 

امکانات ماشینی اتوبار الهیه تهران

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری الهیه است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است.

  • خاور مخصوص اثاث کشی الهیه با سرویس وی آی پی
  • کامیون های موکت کاری شده با نصب محافظ برای جلوگیری از ضربه  و شکستگی
  • کامیونت های مسقف با دیواره های دوجداره برای جلوگیری از نفوذ باران و آفتاب
  • پتو و پارچه های موجود در تمامی کامیونت ها و خاور ها برای جلوگیری از خط و خش
  • رانندگان حرفه ای و زبده اتوبار الهیه با تجربه چندین ساله
  • ارائه باربری الهیه سرویس vip

51 370 221

22137051

 

بیمه های باربری الهیه و اسباب کشی الهیه

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری الهیه تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری الهیه قابل جبران و برگشت است. باربری الهیه و اتوبار الهیه با هدف آسودگی خاطر شما و جلب رضایت مشتریان در منطقه اثاث کشی الهیه تهران