باربری فرحزاد

منطقه باربری فرحزاد دارای سرویس اتوبار ویژه اسباب کشی فرحزاد

باربری فرحزاد شعبه فعال بهراه بار در منطقه باربری شمال تهران واقع شده است که خدمات لوکس اثاث کشی فرحزاد و اتوبار فرحزاد با کیفیت متناسب با سطح این منطقه را ارائه میدهد. همین الان با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان برای اسباب کشی شما حاضر شویم :

51 370 221

22137051

فرحزاد، محله‌ای واقع در شمال تهران و از توابع شمیرانات است که از بزرگراه یادگار امام، جاده فرحزاد و بلوار فرحزادی شهرک غرب قابل آمد و شد است. فرحزاد از محلات تهران است و جزئی از منطقه ۲ شهرداری تهران به حساب می‌آید.

بهراه بار تهران با سابقه فعالیت چندین ساله باربری فرحزاد

حداقل 25 سال تجربه در امر باربری فرحزاد ، ارائه سرویس های اتوبار اثاث کشی فرحزاد به همراه بسته بندی ها و سرویس های ویژه با کارگران حرفه ای و با اخلاق افتخاریست که به آن میبالیم. با آسودگی خاطر میتوانید کل کار اسباب کشی را به بهراه بار بسپارید و فقط بایستید و تماشا کنید ! همه کار ها با بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان انجام میشود خیالتان راحت !

اتوبار فرحزاد سرویس باربری ویژه
اتوبار فرحزاد سرویس باربری ویژه

51 370 221

22137051

سرویس بسته بندی ویژه باربری فرحزاد

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری فرحزاد از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری فرحزاد رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.

سلفون های دو متری عریض مناسب برای بسته بندی در باربری فرحزاد هستند که از خط و خش افتادن اثاثیه کاملا جلوگیری میکنند. همچنین حمل و نقل لوازم در اتوبار فرحزاد را هم آسان تر از قبل میکند.

دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود. به همین دلیل سرویس باربری فرحزاد با دارا بودن کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف ، هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار برده تا بهترین بسته بندی را برای شما فراهم کند.

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی فرحزاد است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

51 370 221

22137051

بیمه باربری فرحزاد

ارائه بیمه باربری فرحزاد نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه فرحزاد است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است. از دیگر دلایل ارائه بیمه در منطقه اتوبار فرحزاد تهران ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است تا چنانچه اتفاقی غیر قابل پیش بینی رخ داد جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد.

 

کارگران حرفه ای باربری فرحزاد مخصوص اثاث کشی فرحزاد

استفاده از کارگران و کادر جوان با انرژی در سرویس های اتوبار فرحزاد باعث میشود سرعت انجام کار بالا برود. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی فرحزاد کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند. کارگران حرفه ای و زبده باربری فرحزاد با سالها تجربه و امر حمل و نقل و جابجایی هم اکنون حاضرند تا یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند. کارگران ویژه اثاث کشی فرحزاد و اتوبار فرحزاد همواره اخلاق را اولین و مهم ترین اصل در کار خود میدانند و احترام به مشتریان در دستور کار این شرکت بوده و هست.

51 370 221

22137051

ناوگان حمل و نقل اتوبار فرحزاد

بهراه بار در منطقه باربری فرحزاد تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی فرحزاد ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری فرحزاد ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار فرحزاد است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری فرحزاد و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی فرحزاد هم استفاده کنید. کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری فرحزاد است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است.