باربری فرمانیه

باربری فرمانیه با خدمات اتوبار و اسباب کشی فرمانیه تهران

سرویس های با کیفیت اتوبار فرمانیه ، باربری فرمانیه و اثاث کشی فرمانیه هم اکنون در بهراه بار با کارگران حرفه ای و با اخلاق به همراه بسته بندی ویژه و کامیونت های مسقف vip همگی با یک تماس در محل شما حاضرند :

51 370 221

22137051

محله فرمانیه در شمال شرق تهران و در منطقه ۱ شهرداری تهران واقع شده‌است. محله فرمانیه از اختیاریه شمالی شروع می‌شود و تا خیابان شهید دکتر لواسانی ادامه پیدا می‌کند. فرمانیه در قسمت شرق دزاشیب واقع است

بهراه بار تهران با سابقه فعالیت چندین ساله باربری فرمانیه

حداقل 25 سال تجربه در امر باربری فرمانیه ، ارائه سرویس های اتوبار اثاث کشی فرمانیه به همراه بسته بندی ها و سرویس های ویژه با کارگران حرفه ای و با اخلاق افتخاریست که به آن میبالیم. با آسودگی خاطر میتوانید کل کار اسباب کشی را به بهراه بار بسپارید و فقط بایستید و تماشا کنید ! همه کار ها با بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان انجام میشود خیالتان راحت !

اتوبار فرمانیه سرویس اسباب کشی و باربری فرمانیه
اتوبار فرمانیه سرویس اسباب کشی و باربری فرمانیه

51 370 221

22137051

سرویس بسته بندی ویژه باربری فرمانیه

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری فرمانیه از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود. به همین دلیل سرویس باربری فرمانیه با دارا بودن کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف ، هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار برده تا بهترین بسته بندی را برای شما فراهم کند.

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی فرمانیه است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند و در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. سرویس ویژه بسته بندی باربری فرمانیه فقط به همین ختم نمیشود. ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی فرمانیه میباشد.

51 370 221

22137051

ناوگان حمل و نقل اتوبار فرمانیه

بهراه بار در منطقه باربری فرمانیه تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی فرمانیه ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری فرمانیه ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار فرمانیه است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری فرمانیه و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی فرمانیه هم استفاده کنید.

 

کارگران حرفه ای باربری فرمانیه مخصوص اثاث کشی فرمانیه

استفاده از کارگران و کادر جوان با انرژی در سرویس های اتوبار فرمانیه باعث میشود سرعت انجام کار بالا برود. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی فرمانیه کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند. نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری فرمانیه شعبه بهراه بار تهران میشود.

51 370 221

22137051

بیمه باربری فرمانیه

ارائه بیمه باربری فرمانیه نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه فرمانیه است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است. از دیگر دلایل ارائه بیمه در منطقه اتوبار فرمانیه تهران ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است تا چنانچه اتفاقی غیر قابل پیش بینی رخ داد جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد.