باربری فردوس

شعبه باربری فردوس – خدمات اتوبار اثاث کشی فردوس با سرویس ویژه

باربری فردوس یکی از مناطق تحت پوشش شرکت بهراه بار است. برای اسباب کشی فردوس ( اثاث کشی فردوس ) و ارائه خدمات اتوبار میتوانید با بهراه بار تماس حاصل فرمائید :

74 885 444

44488574

تجربه باربری فردوس – بهراه بار تهران

بهراه بار با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه خدمات اسباب کشی فردوس ، سرویس های باربری فردوس و اتوبار اثاث کشی فردوس تهران توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند. همچنین داشتن سرویس های بسته بندی ویژه بهراه بار و ارائه برنامه زمانی دقیق برای جلوگیری از تداخل جابجایی با دیگر دغدغه های روزانه مشتریان ، بهراه بار را متمایز از رقبا کرده است.

اتوبار اثاث کشی و باربری فردوس
اتوبار اثاث کشی و باربری فردوس

74 885 444

44488574

بسته بندی با کیفیت و حرفه ای باربری فردوس

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی فردوس است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

شرکت بهراه بار مفتخر است در منطقه باربری فردوس برای سرویس های اسباب کشی فردوس بهترین و با کیفیت ترین سرویس بسته بندی را ارائه کند. بسته بندی مطابق با استاندارد های روز و با استفاده از بابل رپ و استرج رپ های با کیفیت یکی از ویژگی های این بسته بندی ها است.

کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند و در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. سرویس ویژه بسته بندی باربری فردوس فقط به همین ختم نمیشود. ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی فردوس میباشد.

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری فردوس رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری فردوس از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

74 885 444

44488574

امکانات ماشینی اتوبار فردوس تهران

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری فردوس است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است.

  • خاور مخصوص اثاث کشی فردوس با سرویس وی آی پی
  • کامیون های موکت کاری شده با نصب محافظ برای جلوگیری از ضربه و شکستگی
  • کامیونت های مسقف با دیواره های دوجداره برای جلوگیری از نفوذ باران و آفتاب
  • پتو و پارچه های موجود در تمامی کامیونت ها و خاور ها برای جلوگیری از خط و خش
  • رانندگان حرفه ای و زبده اتوبار فردوس با تجربه چندین ساله
  • ارائه باربری فردوس سرویس vip

 

بیمه باربری فردوس

ارائه بیمه باربری فردوس نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه فردوس است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است. از دیگر دلایل ارائه بیمه در منطقه اتوبار فردوس تهران ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است تا چنانچه اتفاقی غیر قابل پیش بینی رخ داد جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد.

74 885 444

44488574

کارگران با اخلاق و حرفه ای اثاث کشی فردوس تهران

کارگران حرفه ای و زبده باربری فردوس با سالها تجربه و امر حمل و نقل و جابجایی هم اکنون حاضرند تا یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند. کارگران ویژه اثاث کشی فردوس و اتوبار فردوس همواره اخلاق را اولین و مهم ترین اصل در کار خود میدانند و احترام به مشتریان در دستور کار این شرکت بوده و هست. نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری فردوس شعبه بهراه بار تهران میشود.