باربری فرشته

شعبه باربری فرشته – خدمات اتوبار اثاث کشی فرشته با سرویس ویژه

باربری فرشته یکی از مناطق تحت پوشش شرکت بهراه بار است. برای اسباب کشی فرشته ( اثاث کشی فرشته ) و ارائه خدمات اتوبار میتوانید با بهراه بار تماس حاصل فرمائید :

51 370 221

22137051

خیابان فرشته یا خیابان مرتضی فیاضی یکی از خیابان‌های منطقه باربری شمال تهران است که در منطقه تحت پوشش باربری الهیه و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد. این خیابان از سمت غرب به خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه پارک‌وی، منتهی می‌شود.

تجربه باربری فرشته – بهراه بار تهران

بهراه بار با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه خدمات اسباب کشی فرشته ، سرویس های باربری فرشته و اتوبار اثاث کشی فرشته تهران توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند. همچنین داشتن سرویس های بسته بندی ویژه بهراه بار و ارائه برنامه زمانی دقیق برای جلوگیری از تداخل جابجایی با دیگر دغدغه های روزانه مشتریان ، بهراه بار را متمایز از رقبا کرده است.

باربری فرشته - خدمات اتوبار اثاث کشی فرشته
باربری فرشته – خدمات اتوبار اثاث کشی فرشته

22137051

کارگران با اخلاق و حرفه ای اثاث کشی فرشته تهران

کارگران حرفه ای و زبده باربری فرشته با سالها تجربه و امر حمل و نقل و جابجایی هم اکنون حاضرند تا یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند. کارگران ویژه اثاث کشی فرشته و اتوبار فرشته همواره اخلاق را اولین و مهم ترین اصل در کار خود میدانند و احترام به مشتریان در دستور کار این شرکت بوده و هست.

 

ناوگان حمل و نقل اتوبار فرشته

بهراه بار در منطقه باربری فرشته تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی فرشته ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری فرشته ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار فرشته است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری فرشته و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی فرشته هم استفاده کنید.

51 370 221

22137051

 

بیمه باربری فرشته

ارائه بیمه باربری فرشته نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه فرشته است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است. از دیگر دلایل ارائه بیمه در منطقه اتوبار فرشته تهران ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است تا چنانچه اتفاقی غیر قابل پیش بینی رخ داد جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد.

 

سرویس بسته بندی ویژه باربری فرشته

شرکت بهراه بار مفتخر است در منطقه باربری فرشته برای سرویس های اسباب کشی فرشته بهترین و با کیفیت ترین سرویس بسته بندی را ارائه کند. بسته بندی مطابق با استاندارد های روز و با استفاده از بابل رپ و استرج رپ های با کیفیت یکی از ویژگی های این بسته بندی ها است.

کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند و در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. سرویس ویژه بسته بندی باربری فرشته فقط به همین ختم نمیشود. ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی فرشته میباشد.

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری فرشته رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.

51 370 221

22137051

دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود. به همین دلیل سرویس باربری فرشته با دارا بودن کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف ، هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار برده تا بهترین بسته بندی را برای شما فراهم کند.