باربری قیطریه

منطقه باربری قیطریه دارای سرویس اتوبار ویژه اسباب کشی قیطریه

باربری قیطریه شعبه فعال بهراه بار در منطقه باربری شمال تهران واقع شده است که خدمات لوکس اثاث کشی قیطریه و اتوبار قیطریه با کیفیت متناسب با سطح این منطقه را ارائه میدهد. همین الان با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان برای اسباب کشی شما حاضر شویم :

51 370 221

22137051

قیطریه یکی از محلات قدیمی منطقه شمیرانات در شمال تهران است. وجود بزرگترین و زیباترین پارک تفریحی منطقه به نام پارک قیطریه از خصوصیات منحصر به فرد زیست‌محیطی این محل می‌باشد.

 

تجربه باربری قیطریه – بهراه بار

بهراه بار با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه خدمات اسباب کشی قیطریه ، سرویس های باربری قیطریه و اتوبار اثاث کشی قیطریه تهران توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند. همچنین داشتن سرویس های بسته بندی ویژه بهراه بار و ارائه برنامه زمانی دقیق برای جلوگیری از تداخل جابجایی با دیگر دغدغه های روزانه مشتریان ، بهراه بار را متمایز از رقبا کرده است.

باربری قیطریه - اثاث کشی قیطریه شمال تهران
باربری قیطریه – اثاث کشی قیطریه شمال تهران

51 370 221

22137051

بسته بندی با کیفیت و حرفه ای باربری قیطریه

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری قیطریه از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

شرکت بهراه بار مفتخر است در منطقه باربری قیطریه برای سرویس های اسباب کشی قیطریه بهترین و با کیفیت ترین سرویس بسته بندی را ارائه کند. بسته بندی مطابق با استاندارد های روز و با استفاده از بابل رپ و استرج رپ های با کیفیت یکی از ویژگی های این بسته بندی ها است.

کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند و در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. سرویس ویژه بسته بندی باربری قیطریه فقط به همین ختم نمیشود. ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی قیطریه میباشد.

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری قیطریه رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.

51 370 221

22137051

 

ناوگان کامیونت های اتوبار قیطریه تهران

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری قیطریه است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است.

  • خاور مخصوص اثاث کشی قیطریه با سرویس وی آی پی
  • کامیون های موکت کاری شده با نصب محافظ برای جلوگیری از ضربه و شکستگی
  • کامیونت های مسقف با دیواره های دوجداره برای جلوگیری از نفوذ باران و آفتاب
  • پتو و پارچه های موجود در تمامی کامیونت ها و خاور ها برای جلوگیری از خط و خش
  • رانندگان حرفه ای و زبده اتوبار قیطریه با تجربه چندین ساله
  • ارائه باربری قیطریه سرویس vip

 

بیمه های باربری قیطریه و اسباب کشی قیطریه

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری قیطریه تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری قیطریه قابل جبران و برگشت است. باربری قیطریه و اتوبار قیطریه با هدف آسودگی خاطر شما و جلب رضایت مشتریان در منطقه اثاث کشی قیطریه تهران

51 370 221

22137051

 

کارگران با اخلاق و حرفه ای اثاث کشی قیطریه تهران

کارگران حرفه ای و زبده باربری قیطریه با سالها تجربه و امر حمل و نقل و جابجایی هم اکنون حاضرند تا یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند. کارگران ویژه اثاث کشی قیطریه و اتوبار قیطریه همواره اخلاق را اولین و مهم ترین اصل در کار خود میدانند و احترام به مشتریان در دستور کار این شرکت بوده و هست.