باربری قلهک

باربری قلهک دارای خدمات اتوبار و اسباب کشی قلهک تهران

سرویس های با کیفیت اتوبار قلهک ، باربری قلهک و اثاث کشی قلهک هم اکنون در بهراه بار با کارگران حرفه ای و با اخلاق به همراه بسته بندی ویژه و کامیونت های مسقف vip همگی با یک تماس در محل شما حاضرند :

51 370 221

22137051

سابقه فعالیت چندین ساله باربری قلهک

حداقل 25 سال تجربه در امر باربری قلهک ، ارائه سرویس های اتوبار اثاث کشی قلهک به همراه بسته بندی ها و سرویس های ویژه با کارگران حرفه ای و با اخلاق افتخاریست که به آن میبالیم. با آسودگی خاطر میتوانید کل کار اسباب کشی را به بهراه بار بسپارید و فقط بایستید و تماشا کنید ! همه کار ها با بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان انجام میشود خیالتان راحت !

باربری قلهک تهران اتوبار و اسباب کشی
باربری قلهک تهران اتوبار و اسباب کشی

بسته بندی با کیفیت باربری قلهک

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی قلهک است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری قلهک رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.

51 370 221

22137051

دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود. به همین دلیل سرویس باربری قلهک با دارا بودن کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف ، هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار برده تا بهترین بسته بندی را برای شما فراهم کند.

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط بهراه بار ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

 

کارگران حرفه ای اثاث کشی قلهک تهران

کارگران حرفه ای و زبده باربری قلهک با سالها تجربه و امر حمل و نقل و جابجایی هم اکنون حاضرند تا یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند. کارگران ویژه اثاث کشی قلهک و اتوبار قلهک همواره اخلاق را اولین و مهم ترین اصل در کار خود میدانند و احترام به مشتریان در دستور کار این شرکت بوده و هست.

51 370 221

22137051

 

ناوگان حمل و نقل باربری قلهک

بهراه بار در منطقه باربری قلهک تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی قلهک ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری قلهک ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار قلهک است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری قلهک و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی قلهک هم استفاده کنید.

 

بیمه باربری قلهک و اسباب کشی قلهک

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری قلهک تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری قلهک قابل جبران و برگشت است. باربری قلهک و اتوبار قلهک با هدف آسودگی خاطر شما و جلب رضایت مشتریان در منطقه اثاث کشی قلهک تهران.

51 370 221

22137051

ارائه بیمه باربری قلهک نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه قلهک است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است. از دیگر دلایل ارائه بیمه در منطقه اتوبار قلهک تهران ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است تا چنانچه اتفاقی غیر قابل پیش بینی رخ داد جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد.