باربری گیشا

باربری گیشا با خدمات اتوبار و اسباب کشی گیشا تهران

سرویس های با کیفیت اتوبار گیشا ، باربری گیشا و اثاث کشی گیشا هم اکنون در بهراه بار با کارگران حرفه ای و با اخلاق به همراه بسته بندی ویژه و کامیونت های مسقف vip همگی با یک تماس در محل شما حاضرند :

74 885 444

44488574

بهراه بار تهران با سابقه فعالیت چندین ساله باربری گیشا

حداقل 25 سال تجربه در امر باربری گیشا ، ارائه سرویس های اتوبار اثاث کشی گیشا به همراه بسته بندی ها و سرویس های ویژه با کارگران حرفه ای و با اخلاق افتخاریست که به آن میبالیم. همچنین داشتن سرویس های بسته بندی ویژه بهراه بار و ارائه برنامه زمانی دقیق برای جلوگیری از تداخل جابجایی با دیگر دغدغه های روزانه مشتریان ، بهراه بار را متمایز از رقبا کرده است.

سرویس اتوبار و باربری گیشا شبانه روزی
سرویس اتوبار و باربری گیشا شبانه روزی

74 885 444

44488574

کارگران حرفه ای باربری گیشا مخصوص اثاث کشی گیشا

استفاده از کارگران و کادر جوان با انرژی در سرویس های اتوبار گیشا باعث میشود سرعت انجام کار بالا برود. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی گیشا کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند. نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری گیشا شعبه بهراه بار تهران میشود.

 

ناوگان حمل و نقل اتوبار گیشا

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری گیشا است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است. بهراه بار در منطقه باربری گیشا تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی گیشا ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری گیشا ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار گیشا است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری گیشا و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی گیشا هم استفاده کنید.

74 885 444

44488574

بسته بندی با کیفیت و حرفه ای باربری گیشا

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی گیشا است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط بهراه بار ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود. به همین دلیل سرویس باربری گیشا با دارا بودن کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف ، هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار برده تا بهترین بسته بندی را برای شما فراهم کند.

سلفون های دو متری عریض مناسب برای بسته بندی در باربری گیشا هستند که از خط و خش افتادن اثاثیه کاملا جلوگیری میکنند. همچنین حمل و نقل لوازم در اتوبار گیشا را هم آسان تر از قبل میکند.

74 885 444

44488574

بیمه باربری گیشا

ارائه بیمه باربری گیشا نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه گیشا است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است. از دیگر دلایل ارائه بیمه در منطقه اتوبار گیشا تهران ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است تا چنانچه اتفاقی غیر قابل پیش بینی رخ داد جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد. بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری گیشا تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری گیشا قابل جبران و برگشت است. باربری گیشا و اتوبار گیشا با هدف آسودگی خاطر شما و جلب رضایت مشتریان در منطقه اثاث کشی گیشا تهران