باربری جنت آباد

شعبه باربری جنت آباد – خدمات اتوبار اثاث کشی جنت آباد با سرویس ویژه

باربری جنت آباد یکی از مناطق تحت پوشش شرکت بهراه بار است. برای اسباب کشی جنت آباد ( اثاث کشی جنت آباد ) و ارائه خدمات اتوبار میتوانید با بهراه بار تماس حاصل فرمائید :

74 885 444

44488574

جنت‌آباد نام محله‌ای در شمال غرب تهران و در منطقه ۵ شهرداری تهران است که از غرب به محله شهران ، از شمال به ده حصارک و از شمال شرق به محله‌ پونک می‌رسد.

تجربه باربری جنت آباد – بهراه بار تهران

بهراه بار با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه خدمات اسباب کشی جنت آباد ، سرویس های باربری جنت آباد و اتوبار اثاث کشی جنت آباد تهران توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند. همچنین داشتن سرویس های بسته بندی ویژه بهراه بار و ارائه برنامه زمانی دقیق برای جلوگیری از تداخل جابجایی با دیگر دغدغه های روزانه مشتریان ، بهراه بار را متمایز از رقبا کرده است.

 

باربری جنت آباد اتوبار حمل و نقل
باربری جنت آباد اتوبار حمل و نقل

74 885 444

44488574

کارگران حرفه ای باربری جنت آباد مخصوص اثاث کشی جنت آباد

استفاده از کارگران و کادر جوان با انرژی در سرویس های اتوبار جنت آباد باعث میشود سرعت انجام کار بالا برود. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی جنت آباد کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند. نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری جنت آباد شعبه بهراه بار تهران میشود.

 

سرویس بسته بندی ویژه باربری جنت آباد

شرکت بهراه بار مفتخر است در منطقه باربری جنت آباد برای سرویس های اسباب کشی جنت آباد بهترین و با کیفیت ترین سرویس بسته بندی را ارائه کند. بسته بندی مطابق با استاندارد های روز و با استفاده از بابل رپ و استرج رپ های با کیفیت یکی از ویژگی های این بسته بندی ها است.

کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند و در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. سرویس ویژه بسته بندی باربری جنت آباد فقط به همین ختم نمیشود. ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی جنت آباد میباشد.

سلفون های دو متری عریض مناسب برای بسته بندی در باربری جنت آباد هستند که از خط و خش افتادن اثاثیه کاملا جلوگیری میکنند. همچنین حمل و نقل لوازم در اتوبار جنت آباد را هم آسان تر از قبل میکند.

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری جنت آباد از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

74 885 444

44488574

امکانات ماشینی اتوبار جنت آباد تهران

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری جنت آباد است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است.

  • خاور مخصوص اثاث کشی جنت آباد با سرویس وی آی پی
  • کامیون های موکت کاری شده با نصب محافظ برای جلوگیری از ضربه و شکستگی
  • کامیونت های مسقف با دیواره های دوجداره برای جلوگیری از نفوذ باران و آفتاب
  • پتو و پارچه های موجود در تمامی کامیونت ها و خاور ها برای جلوگیری از خط و خش
  • رانندگان حرفه ای و زبده اتوبار جنت آباد با تجربه چندین ساله
  • ارائه باربری جنت آباد سرویس vip

74 885 444

44488574

بیمه های باربری جنت آباد و اسباب کشی جنت آباد

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری جنت آباد تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری جنت آباد قابل جبران و برگشت است. باربری جنت آباد و اتوبار جنت آباد با هدف آسودگی خاطر شما و جلب رضایت مشتریان در منطقه اثاث کشی جنت آباد تهران