باربری جردن

شعبه باربری جردن – خدمات اتوبار اثاث کشی جردن با سرویس ویژه

باربری جردن یکی از مناطق تحت پوشش شرکت بهراه بار است. برای اسباب کشی جردن ( اثاث کشی جردن ) و ارائه خدمات اتوبار میتوانید با بهراه بار تماس حاصل فرمائید :

51 370 221

22137051

تجربه باربری جردن – بهراه بار تهران

بهراه بار با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه خدمات اسباب کشی جردن ، سرویس های باربری جردن و اتوبار اثاث کشی جردن تهران توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند. همچنین داشتن سرویس های بسته بندی ویژه بهراه بار و ارائه برنامه زمانی دقیق برای جلوگیری از تداخل جابجایی با دیگر دغدغه های روزانه مشتریان ، بهراه بار را متمایز از رقبا کرده است.

باربری جردن خدمات اثاث کشی و اتوبار
باربری جردن خدمات اثاث کشی و اتوبار

51 370 221

22137051

بسته بندی حرفه ای باربری جردن به سبک اروپایی

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی جردن است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

شرکت بهراه بار مفتخر است در منطقه باربری جردن برای سرویس های اسباب کشی جردن بهترین و با کیفیت ترین سرویس بسته بندی را ارائه کند. بسته بندی مطابق با استاندارد های روز و با استفاده از بابل رپ و استرج رپ های با کیفیت یکی از ویژگی های این بسته بندی ها است.

کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند و در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. سرویس ویژه بسته بندی باربری جردن فقط به همین ختم نمیشود. ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی جردن میباشد.

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری جردن رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.

51 370 221

22137051

 

کارگران حرفه ای و با اخلاق باربری جردن مخصوص اثاث کشی جردن

استفاده از کارگران و کادر جوان با انرژی در سرویس های اتوبار جردن باعث میشود سرعت انجام کار بالا برود. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی جردن کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند. نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری جردن شعبه بهراه بار تهران میشود.

 

بیمه باربری جردن

ارائه بیمه باربری جردن نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه جردن است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است. از دیگر دلایل ارائه بیمه در منطقه اتوبار جردن تهران ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است تا چنانچه اتفاقی غیر قابل پیش بینی رخ داد جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد.

51 370 221

22137051

 

امکانات ماشینی اتوبار جردن تهران

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری جردن است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است.

  • خاور مخصوص اثاث کشی جردن با سرویس وی آی پی
  • کامیون های موکت کاری شده با نصب محافظ برای جلوگیری از ضربه و شکستگی
  • کامیونت های مسقف با دیواره های دوجداره برای جلوگیری از نفوذ باران و آفتاب
  • پتو و پارچه های موجود در تمامی کامیونت ها و خاور ها برای جلوگیری از خط و خش
  • رانندگان حرفه ای و زبده اتوبار جردن با تجربه چندین ساله