باربری کامرانیه

شعبه باربری کامرانیه – خدمات اتوبار اثاث کشی کامرانیه با سرویس ویژه

باربری کامرانیه یکی از مناطق تحت پوشش شرکت بهراه بار است. برای اسباب کشی کامرانیه ( اثاث کشی کامرانیه ) و ارائه خدمات اتوبار میتوانید با بهراه بار تماس حاصل فرمائید :

51 370 221

22137051

کامرانیه نام محله‌ای است در شهرستان شمیرانات و بخش شمالی شهر تهران. این محله از شمال به نیاوران و منظریه، از شرق به حصار بوعلی و صاحبقرانیه، از جنوب به بزرگراه صدر و از غرب به دزاشیب محدود است.

تجربه باربری کامرانیه – بهراه بار تهران

بهراه بار با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه خدمات اسباب کشی کامرانیه ، سرویس های باربری کامرانیه و اتوبار اثاث کشی کامرانیه تهران توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند. همچنین داشتن سرویس های بسته بندی ویژه بهراه بار و ارائه برنامه زمانی دقیق برای جلوگیری از تداخل جابجایی با دیگر دغدغه های روزانه مشتریان ، بهراه بار را متمایز از رقبا کرده است.

باربری کامرانیه با سرویس ویژه اتوبار
باربری کامرانیه با سرویس ویژه اتوبار

51 370 221

22137051

کارگران با اخلاق و حرفه ای اثاث کشی کامرانیه تهران

کارگران حرفه ای و زبده باربری کامرانیه با سالها تجربه و امر حمل و نقل و جابجایی هم اکنون حاضرند تا یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند. کارگران ویژه اثاث کشی کامرانیه و اتوبار کامرانیه همواره اخلاق را اولین و مهم ترین اصل در کار خود میدانند و احترام به مشتریان در دستور کار این شرکت بوده و هست.

 

بسته بندی با کیفیت و حرفه ای باربری کامرانیه

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی کامرانیه است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط بهراه بار ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

سلفون های دو متری عریض مناسب برای بسته بندی در باربری کامرانیه هستند که از خط و خش افتادن اثاثیه کاملا جلوگیری میکنند. همچنین حمل و نقل لوازم در اتوبار کامرانیه را هم آسان تر از قبل میکند.

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری کامرانیه از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

51 370 221

22137051

امکانات ماشینی اتوبار کامرانیه تهران

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری کامرانیه است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است.

  • خاور مخصوص اثاث کشی کامرانیه با سرویس وی آی پی
  • کامیون های موکت کاری شده با نصب محافظ برای جلوگیری از ضربه و شکستگی
  • کامیونت های مسقف با دیواره های دوجداره برای جلوگیری از نفوذ باران و آفتاب
  • پتو و پارچه های موجود در تمامی کامیونت ها و خاور ها برای جلوگیری از خط و خش
  • رانندگان حرفه ای و زبده اتوبار کامرانیه با تجربه چندین ساله
  • ارائه باربری کامرانیه سرویس vip

51 370 221

22137051

بیمه باربری کامرانیه

ارائه بیمه باربری کامرانیه نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه کامرانیه است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است. از دیگر دلایل ارائه بیمه در منطقه اتوبار کامرانیه تهران ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است تا چنانچه اتفاقی غیر قابل پیش بینی رخ داد جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد.