باربری کاشانی

اتوبار و باربری کاشانی با سرویس ویژه بسته بندی اثاث کشی

کلیه سرویس های باربری کاشانی و خدمات اثاث کشی کاشانی به همراه هرآنچه برای یک اسباب کشی راحت از جمله کارگران جوان و با انرژی به همراه سرویس های بسته بندی و کامیون های مخصوص اسباب کشی کاشانی آماده خدمت رسانی فقط با یک تماس :

51 370 221

22137051

بهراه بار تهران با سابقه فعالیت چندین ساله باربری کاشانی

حداقل 25 سال تجربه در امر باربری کاشانی ، ارائه سرویس های اتوبار اثاث کشی کاشانی به همراه بسته بندی ها و سرویس های ویژه با کارگران حرفه ای و با اخلاق افتخاریست که به آن میبالیم. با آسودگی خاطر میتوانید کل کار اسباب کشی را به بهراه بار بسپارید و فقط بایستید و تماشا کنید ! همه کار ها با بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان انجام میشود خیالتان راحت !همچنین داشتن سرویس های بسته بندی ویژه بهراه بار و ارائه برنامه زمانی دقیق برای جلوگیری از تداخل جابجایی با دیگر دغدغه های روزانه مشتریان ، بهراه بار را متمایز از رقبا کرده است.

اتوبار کاشانی - باربری کاشانی
اتوبار کاشانی – باربری کاشانی

51 370 221

22137051

بسته بندی با کیفیت و حرفه ای باربری کاشانی

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی کاشانی است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط بهراه بار ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

سلفون های دو متری عریض مناسب برای بسته بندی در باربری کاشانی هستند که از خط و خش افتادن اثاثیه کاملا جلوگیری میکنند. همچنین حمل و نقل لوازم در اتوبار کاشانی را هم آسان تر از قبل میکند.

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری کاشانی از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

 

51 370 221

22137051

بیمه باربری کاشانی

ارائه بیمه باربری کاشانی نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه کاشانی است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است. از دیگر دلایل ارائه بیمه در منطقه اتوبار کاشانی تهران ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است تا چنانچه اتفاقی غیر قابل پیش بینی رخ داد جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد.

 

کارگران حرفه ای باربری کاشانی مخصوص اثاث کشی کاشانی

استفاده از کارگران و کادر جوان با انرژی در سرویس های اتوبار کاشانی باعث میشود سرعت انجام کار بالا برود. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی کاشانی کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند. نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری کاشانی شعبه بهراه بار تهران میشود.

امکانات ماشینی اتوبار کاشانی تهران

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری کاشانی است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است.

بهراه بار در منطقه باربری کاشانی تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی کاشانی ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری کاشانی ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار کاشانی است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری کاشانی و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی کاشانی هم استفاده کنید.

51 370 221

22137051