باربری مرزداران

سرویس های باربری مرزداران دارای اتوبار های با کیفیت اثاث کشی مرزداران

اگر در شمال تهران هستید و نیاز به باربری مرزداران یا خدمات اسباب کشی مرزداران ( اثاث کشی مرزداران ) دارید همین الان با ما تماس بگیرید تا از خدمات با کیفیت باربری مرزداران بهره مند شوید :

74 885 444

44488574

بهراه بار تهران با سابقه فعالیت چندین ساله باربری مرزداران

بهراه بار با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه خدمات اسباب کشی مرزداران ، سرویس های باربری مرزداران و اتوبار اثاث کشی مرزداران تهران توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند. همچنین داشتن سرویس های بسته بندی ویژه بهراه بار و ارائه برنامه زمانی دقیق برای جلوگیری از تداخل جابجایی با دیگر دغدغه های روزانه مشتریان ، بهراه بار را متمایز از رقبا کرده است. با آسودگی خاطر میتوانید کل کار اسباب کشی را به بهراه بار بسپارید و فقط بایستید و تماشا کنید ! همه کار ها با بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان انجام میشود خیالتان راحت !

اتوبار و باربری مرزداران خدمات اسباب کشی حرفه ای
اتوبار مرزداران خدمات اسباب کشی حرفه ای

74 885 444

44488574

ناوگان حمل و نقل اتوبار مرزداران

بهراه بار در منطقه باربری مرزداران تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی مرزداران ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری مرزداران ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار مرزداران است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری مرزداران و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی مرزداران هم استفاده کنید.

 

سرویس بسته بندی ویژه باربری مرزداران

شرکت بهراه بار مفتخر است در منطقه باربری مرزداران برای سرویس های اسباب کشی مرزداران بهترین و با کیفیت ترین سرویس بسته بندی را ارائه کند. بسته بندی مطابق با استاندارد های روز و با استفاده از بابل رپ و استرج رپ های با کیفیت یکی از ویژگی های این بسته بندی ها است.

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط بهراه بار ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

74 885 444

44488574

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری مرزداران از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری مرزداران رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.

 

بیمه های باربری مرزداران و اسباب کشی مرزداران

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری مرزداران تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری مرزداران قابل جبران و برگشت است. باربری مرزداران و اتوبار مرزداران با هدف آسودگی خاطر شما و جلب رضایت مشتریان در منطقه اثاث کشی مرزداران تهران

74 885 444

44488574

کارگران با اخلاق و حرفه ای اثاث کشی مرزداران تهران

کارگران حرفه ای و زبده باربری مرزداران با سالها تجربه و امر حمل و نقل و جابجایی هم اکنون حاضرند تا یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی مرزداران کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند. نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری مرزداران شعبه بهراه بار تهران میشود.