باربری مینی سیتی

سرویس های باربری مینی سیتی دارای اتوبار های با کیفیت اثاث کشی مینی سیتی

اگر در شمال تهران هستید و نیاز به باربری مینی سیتی یا خدمات اسباب کشی مینی سیتی ( اثاث کشی مینی سیتی ) دارید همین الان با ما تماس بگیرید تا از خدمات با کیفیت باربری مینی سیتی بهره مند شوید :

51 370 221

22137051

محله مینی سیتی یکی از خلوت ترین و خوش آب و هواترین محله‌های شهر تهران است. محله مینی سیتی واقع در منطقه یک شهر تهران (محدوده شمیرانات) می‌باشد.

تجربه باربری مینی سیتی – بهراه بار تهران

با آسودگی خاطر میتوانید کل کار اسباب کشی را به بهراه بار بسپارید و فقط بایستید و تماشا کنید ! همه کار ها با بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان انجام میشود خیالتان راحت ! بهراه بار با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه خدمات اسباب کشی مینی سیتی ، سرویس های باربری مینی سیتی و اتوبار اثاث کشی مینی سیتی تهران توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند.

اتوبار اسباب کشی مینی سیتی باربری شمال تهران
اتوبار اسباب کشی مینی سیتی باربری شمال تهران

51 370 221

22137051

بسته بندی با کیفیت و حرفه ای باربری مینی سیتی

کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند و در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. سرویس ویژه بسته بندی باربری مینی سیتی فقط به همین ختم نمیشود. ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی مینی سیتی میباشد.

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی مینی سیتی است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

شرکت بهراه بار مفتخر است در منطقه باربری مینی سیتی برای سرویس های اسباب کشی مینی سیتی بهترین و با کیفیت ترین سرویس بسته بندی را ارائه کند. بسته بندی مطابق با استاندارد های روز و با استفاده از بابل رپ و استرج رپ های با کیفیت یکی از ویژگی های این بسته بندی ها است.

دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود. به همین دلیل سرویس باربری مینی سیتی با دارا بودن کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف ، هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار برده تا بهترین بسته بندی را برای شما فراهم کند.

51 370 221

22137051

کارگران با اخلاق و حرفه ای اثاث کشی مینی سیتی تهران

استفاده از کارگران و کادر جوان با انرژی در سرویس های اتوبار مینی سیتی باعث میشود سرعت انجام کار بالا برود. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی مینی سیتی کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند. نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری مینی سیتی شعبه بهراه بار تهران میشود.

 

امکانات ماشینی اتوبار مینی سیتی تهران

بهراه بار در منطقه باربری مینی سیتی تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی مینی سیتی ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری مینی سیتی ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار مینی سیتی است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری مینی سیتی و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی مینی سیتی هم استفاده کنید.

  • خاور مخصوص اثاث کشی مینی سیتی با سرویس وی آی پی
  • کامیون های موکت کاری شده با نصب محافظ برای جلوگیری از ضربه و شکستگی
  • کامیونت های مسقف با دیواره های دوجداره برای جلوگیری از نفوذ باران و آفتاب

51 370 221

22137051

بیمه باربری مینی سیتی

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری مینی سیتی تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری مینی سیتی قابل جبران و برگشت است. باربری مینی سیتی و اتوبار مینی سیتی با هدف آسودگی خاطر شما و جلب رضایت مشتریان در منطقه اثاث کشی مینی سیتی تهران