باربری نیاوران

شعبه باربری نیاوران – خدمات اتوبار اثاث کشی نیاوران با سرویس vip

باربری نیاوران یکی از مناطق تحت پوشش شرکت بهراه بار است. برای اسباب کشی نیاوران ( اسباب کشی نیاوران ) و ارائه خدمات اتوبار میتوانید با بهراه بار تماس حاصل فرمائید :

51 370 221

22137051

نیاوران نام یکی از مناطق اعیان‌نشین شمال تهران است که در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد. این منطقه از غرب با دربند، از جنوب با فرمانیه و از شرق با دارآباد هم‌مرز است.

دو دهه تجربه باربری نیاوران – بهراه بار تهران

بهراه بار با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه خدمات اسباب کشی نیاوران ، سرویس های باربری نیاوران و اتوبار اثاث کشی نیاوران تهران توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند. همچنین داشتن سرویس های بسته بندی ویژه بهراه بار و ارائه برنامه زمانی دقیق برای جلوگیری از تداخل جابجایی با دیگر دغدغه های روزانه مشتریان ، بهراه بار را متمایز از رقبا کرده است.

اتوبار و باربری نیاوران تهران
اتوبار و باربری نیاوران تهران

51 370 221

22137051

کارگران جوان باربری نیاوران مخصوص اثاث کشی نیاوران

استفاده از کارگران و کادر جوان با انرژی در سرویس های اتوبار نیاوران باعث میشود سرعت انجام کار بالا برود. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی نیاوران کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند. نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری نیاوران شعبه بهراه بار تهران میشود. کارگران حرفه ای و زبده باربری نیاوران با سالها تجربه و امر حمل و نقل و جابجایی هم اکنون حاضرند تا یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند.

 

ناوگان حمل و نقل اتوبار نیاوران

بهراه بار در منطقه باربری نیاوران تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی نیاوران ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری نیاوران ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار نیاوران است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری نیاوران و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی نیاوران هم استفاده کنید.

51 370 221

22137051

سرویس بسته بندی ویژه باربری نیاوران

شرکت بهراه بار مفتخر است در منطقه باربری نیاوران برای سرویس های اسباب کشی نیاوران بهترین و با کیفیت ترین سرویس بسته بندی را ارائه کند. بسته بندی مطابق با استاندارد های روز و با استفاده از بابل رپ و استرج رپ های با کیفیت یکی از ویژگی های این بسته بندی ها است.

دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود. به همین دلیل سرویس باربری نیاوران با دارا بودن کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف ، هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار برده تا بهترین بسته بندی را برای شما فراهم کند.

سلفون های دو متری عریض مناسب برای بسته بندی در باربری نیاوران هستند که از خط و خش افتادن اثاثیه کاملا جلوگیری میکنند. همچنین حمل و نقل لوازم در اتوبار نیاوران را هم آسان تر از قبل میکند.

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی نیاوران است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری نیاوران از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

51 370 221

22137051

بیمه باربری نیاوران و اسباب کشی نیاوران

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری نیاوران تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری نیاوران قابل جبران و برگشت است. ارائه بیمه باربری نیاوران نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه نیاوران است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است.