باربری پاسداران

سرویس های باربری پاسداران دارای اتوبار های با کیفیت اثاث کشی پاسداران

اگر در شمال تهران هستید و نیاز به باربری پاسداران یا خدمات اسباب کشی پاسداران ( اثاث کشی پاسداران ) دارید همین الان با ما تماس بگیرید تا از خدمات با کیفیت باربری پاسداران بهره مند شوید :

51 370 221

22137051

پاسداران نام یکی از خیابان‌های مشهور منطقه باربری شمال شرق تهران است که در گذشته به «خیابان سلطنت‌آباد» معروف بود. این خیابان مرز میان منطقه‌های ۳ و ۴ شهرداری تهران است و شمال آن در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. در شمالی‌ترین قسمت آن میدان نیاوران قرار دارد.

 

بهراه بار سابقه فعالیت چندین ساله باربری پاسداران

بیش از 25 سال تجربه در باربری پاسداران ، ارائه سرویس های اتوبار اثاث کشی پاسداران به همراه بسته بندی ها و سرویس های ویژه با کارگران حرفه ای و با اخلاق افتخاریست که به آن میبالیم. با آسودگی خاطر میتوانید کل کار اسباب کشی را به بهراه بار بسپارید و فقط بایستید و تماشا کنید ! همه کار ها با بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان انجام میشود خیالتان راحت !

باربری پاسداران اتوبار اسباب کشی
باربری پاسداران اتوبار اسباب کشی

51 370 221

22137051

بسته بندی با کیفیت و حرفه ای باربری پاسداران

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط بهراه بار ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود. به همین دلیل سرویس باربری پاسداران با دارا بودن کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف ، هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار برده تا بهترین بسته بندی را برای شما فراهم کند.

شرکت بهراه بار مفتخر است در منطقه باربری پاسداران برای سرویس های اسباب کشی پاسداران بهترین و با کیفیت ترین سرویس بسته بندی را ارائه کند. بسته بندی مطابق با استاندارد های روز و با استفاده از بابل رپ و استرج رپ های با کیفیت یکی از ویژگی های این بسته بندی ها است.

51 370 221

22137051

سلفون های دو متری عریض مناسب برای بسته بندی در باربری پاسداران هستند که از خط و خش افتادن اثاثیه کاملا جلوگیری میکنند. همچنین حمل و نقل لوازم در اتوبار پاسداران را هم آسان تر از قبل میکند.

 

بیمه باربری پاسداران

ارائه بیمه باربری پاسداران نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه پاسداران است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است. از دیگر دلایل ارائه بیمه در منطقه اتوبار پاسداران تهران ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است تا چنانچه اتفاقی غیر قابل پیش بینی رخ داد جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد.

 

کارگران حرفه ای باربری پاسداران مخصوص اثاث کشی پاسداران

استفاده از کارگران و کادر جوان با انرژی در سرویس های اتوبار پاسداران باعث میشود سرعت انجام کار بالا برود. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی پاسداران کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند. نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری پاسداران شعبه بهراه بار تهران میشود.

51 370 221

22137051

 

کامیون های اتوبار پاسداران

بهراه بار در منطقه باربری پاسداران تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی پاسداران ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری پاسداران ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار پاسداران است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری پاسداران و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی پاسداران هم استفاده کنید.