باربری پونک

سرویس های باربری پونک دارای اتوبار های با کیفیت اثاث کشی پونک

اگر در شمال تهران هستید و نیاز به باربری پونک یا خدمات اسباب کشی پونک ( اثاث کشی پونک ) دارید همین الان با ما تماس بگیرید تا از خدمات با کیفیت باربری پونک بهره مند شوید :

74 885 444

44488574

پونک، نام یکی از محله‌های شمال تهران است که از غرب به جنت‌آباد ، از شرق به شهرک غرب ، از شمال به محله حصارک و از جنوب به محله باغ‌فیض محدود است.

بهراه بار تهران با سابقه فعالیت چندین ساله باربری پونک

حداقل 25 سال تجربه در امر باربری پونک ، ارائه سرویس های اتوبار اثاث کشی پونک به همراه بسته بندی ها و سرویس های ویژه با کارگران حرفه ای و با اخلاق افتخاریست که به آن میبالیم. با آسودگی خاطر میتوانید کل کار اسباب کشی را به بهراه بار بسپارید و فقط بایستید و تماشا کنید ! همه کار ها با بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان انجام میشود خیالتان راحت !

 

باربری پونک اتوبار اسباب کشی ویژه
باربری پونک اتوبار اسباب کشی ویژه

74 885 444

44488574

کارگران حرفه ای باربری پونک مخصوص اثاث کشی پونک

کارگران حرفه ای و زبده باربری پونک با سالها تجربه و امر حمل و نقل و جابجایی هم اکنون حاضرند تا یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند.نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری پونک شعبه بهراه بار تهران میشود.

 

بسته بندی با کیفیت و حرفه ای باربری پونک

کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند و در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. سرویس ویژه بسته بندی باربری پونک فقط به همین ختم نمیشود. ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی پونک میباشد.

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط بهراه بار ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود. به همین دلیل سرویس باربری پونک با دارا بودن کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف ، هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار برده تا بهترین بسته بندی را برای شما فراهم کند.

74 885 444

44488574

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری پونک از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

 

بیمه های باربری پونک و اسباب کشی پونک

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری پونک تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری پونک قابل جبران و برگشت است. باربری پونک و اتوبار پونک با هدف آسودگی خاطر شما و جلب رضایت مشتریان در منطقه اثاث کشی پونک تهران

74 885 444

44488574

امکانات ماشینی اتوبار پونک تهران

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری پونک است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است. بهراه بار در منطقه باربری پونک تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی پونک ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری پونک ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار پونک است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری پونک و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی پونک هم استفاده کنید.