باربری صادقیه

باربری صادقیه با خدمات اتوبار و اسباب کشی صادقیه تهران

سرویس های با کیفیت اتوبار صادقیه ، باربری صادقیه و اثاث کشی صادقیه هم اکنون در بهراه بار با کارگران حرفه ای و با اخلاق به همراه بسته بندی ویژه و کامیونت های مسقف vip همگی با یک تماس در محل شما حاضرند :

74 885 444

44488574

بهراه بار تهران با سابقه فعالیت چندین ساله باربری صادقیه

حداقل 25 سال تجربه در امر باربری صادقیه ، ارائه سرویس های اتوبار اثاث کشی صادقیه به همراه بسته بندی ها و سرویس های ویژه با کارگران حرفه ای و با اخلاق افتخاریست که به آن میبالیم. با آسودگی خاطر میتوانید کل کار اسباب کشی را به بهراه بار بسپارید و فقط بایستید و تماشا کنید ! همه کار ها با بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان انجام میشود خیالتان راحت !

خدمات اسباب کشی و باربری صادقیه
خدمات اسباب کشی و باربری صادقیه

74 885 444

44488574

ناوگان حمل و نقل اتوبار صادقیه

بهراه بار در منطقه باربری صادقیه تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی صادقیه ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری صادقیه ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار صادقیه است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری صادقیه و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی صادقیه هم استفاده کنید.

 

بسته بندی با کیفیت و حرفه ای باربری صادقیه

کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند و در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. سرویس ویژه بسته بندی باربری صادقیه فقط به همین ختم نمیشود. ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی صادقیه میباشد.

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری صادقیه رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.

سلفون های دو متری عریض مناسب برای بسته بندی در باربری صادقیه هستند که از خط و خش افتادن اثاثیه کاملا جلوگیری میکنند. همچنین حمل و نقل لوازم در اتوبار صادقیه را هم آسان تر از قبل میکند.

74 885 444

44488574

دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود. به همین دلیل سرویس باربری صادقیه با دارا بودن کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف ، هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار برده تا بهترین بسته بندی را برای شما فراهم کند.

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری صادقیه از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

 

کارگران حرفه ای باربری صادقیه مخصوص اثاث کشی صادقیه

استفاده از کارگران و کادر جوان با انرژی در سرویس های اتوبار صادقیه باعث میشود سرعت انجام کار بالا برود. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی صادقیه کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند. نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری صادقیه شعبه بهراه بار تهران میشود.

74 885 444

44488574

بیمه های باربری صادقیه و اسباب کشی صادقیه

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری صادقیه تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری صادقیه قابل جبران و برگشت است. باربری صادقیه و اتوبار صادقیه با هدف آسودگی خاطر شما و جلب رضایت مشتریان در منطقه اثاث کشی صادقیه تهران