باربری شهرک غرب

منطقه باربری شهرک غرب دارای سرویس اتوبار ویژه اسباب کشی شهرک غرب

باربری شهرک غرب شعبه فعال بهراه بار در منطقه باربری شمال تهران واقع شده است که خدمات لوکس اثاث کشی شهرک غرب و اتوبار شهرک غرب با کیفیت متناسب با سطح این منطقه را ارائه میدهد. همین الان با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان برای اسباب کشی شما حاضر شویم :

51 370 221

22137051

شهرک غرب یا شهرک قدس ، یک منطقه لوکس و مدرن و از محله های مرفه نشین شهر تهران در شمال غرب تهران است. این شهرک در منطقه ۲ شهرداری تهران واقع شده است.

بهراه بار تهران با سابقه فعالیت چندین ساله باربری شهرک غرب

حداقل 25 سال تجربه در امر باربری شهرک غرب ، ارائه سرویس های اتوبار اثاث کشی شهرک غرب به همراه بسته بندی ها و سرویس های ویژه با کارگران حرفه ای و با اخلاق افتخاریست که به آن میبالیم. با آسودگی خاطر میتوانید کل کار اسباب کشی را به بهراه بار بسپارید و فقط بایستید و تماشا کنید ! همه کار ها با بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان انجام میشود خیالتان راحت !

باربری شهرک غرب سرویس ویژه اثاث کشی
باربری شهرک غرب سرویس ویژه اثاث کشی

51 370 221

22137051

کارگران با اخلاق و حرفه ای اثاث کشی شهرک غرب تهران

نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری شهرک غرب شعبه بهراه بار تهران میشود.کارگران حرفه ای و زبده باربری شهرک غرب با سالها تجربه و امر حمل و نقل و جابجایی هم اکنون حاضرند تا یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند. کارگران ویژه اثاث کشی شهرک غرب و اتوبار شهرک غرب همواره اخلاق را اولین و مهم ترین اصل در کار خود میدانند و احترام به مشتریان در دستور کار این شرکت بوده و هست.

 

سرویس بسته بندی ویژه باربری شهرک غرب

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط بهراه بار ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

سلفون های دو متری عریض مناسب برای بسته بندی در باربری شهرک غرب هستند که از خط و خش افتادن اثاثیه کاملا جلوگیری میکنند. همچنین حمل و نقل لوازم در اتوبار شهرک غرب را هم آسان تر از قبل میکند.

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری شهرک غرب رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.

51 370 221

22137051

دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود. به همین دلیل سرویس باربری شهرک غرب با دارا بودن کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف ، هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار برده تا بهترین بسته بندی را برای شما فراهم کند.

 

امکانات ماشینی اتوبار شهرک غرب تهران

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری شهرک غرب است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است.

  • خاور مخصوص اثاث کشی شهرک غرب با سرویس وی آی پی
  • کامیون های موکت کاری شده با نصب محافظ برای جلوگیری از ضربه و شکستگی
  • کامیونت های مسقف با دیواره های دوجداره برای جلوگیری از نفوذ باران و آفتاب
  • پتو و پارچه های موجود در تمامی کامیونت ها و خاور ها برای جلوگیری از خط و خش
  • رانندگان حرفه ای و زبده اتوبار شهرک غرب با تجربه چندین ساله
  • ارائه باربری شهرک غرب سرویس vip

51 370 221

22137051

بیمه های باربری شهرک غرب و اسباب کشی شهرک غرب

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری شهرک غرب تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری شهرک غرب قابل جبران و برگشت است. باربری شهرک غرب و اتوبار شهرک غرب با هدف آسودگی خاطر شما و جلب رضایت مشتریان در منطقه اثاث کشی شهرک غرب تهران