باربری شهران

شعبه باربری شهران – خدمات اتوبار اثاث کشی شهران با سرویس ویژه

باربری شهران یکی از مناطق تحت پوشش شرکت بهراه بار است. برای اسباب کشی شهران ( اثاث کشی شهران ) و ارائه خدمات اتوبار میتوانید با بهراه بار تماس حاصل فرمائید :

74 885 444

44488574

شهران نام محله‌ای واقع در شمال غربی منطقه ۵ شهرداری تهران است که بخش شمالی کن می‌باشد.

تجربه باربری شهران – بهراه بار تهران

بهراه بار با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه خدمات اسباب کشی شهران ، سرویس های باربری شهران و اتوبار اثاث کشی شهران تهران توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند. همچنین داشتن سرویس های بسته بندی ویژه بهراه بار و ارائه برنامه زمانی دقیق برای جلوگیری از تداخل جابجایی با دیگر دغدغه های روزانه مشتریان ، بهراه بار را متمایز از رقبا کرده است.

 

باربری شهران با سرویس های ویژه اسباب کشی
باربری شهران با سرویس های ویژه اسباب کشی

74 885 444

44488574

بسته بندی با کیفیت و حرفه ای باربری شهران

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی شهران است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند و در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. سرویس ویژه بسته بندی باربری شهران فقط به همین ختم نمیشود. ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی شهران میباشد.

دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود. به همین دلیل سرویس باربری شهران با دارا بودن کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف ، هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار برده تا بهترین بسته بندی را برای شما فراهم کند.

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری شهران از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

74 885 444

44488574

بیمه باربری شهران

ارائه بیمه باربری شهران نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه شهران است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است. از دیگر دلایل ارائه بیمه در منطقه اتوبار شهران تهران ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است تا چنانچه اتفاقی غیر قابل پیش بینی رخ داد جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد.

 

امکانات ماشینی اتوبار شهران تهران

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری شهران است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است.

  • خاور مخصوص اثاث کشی شهران با سرویس وی آی پی
  • کامیون های موکت کاری شده با نصب محافظ برای جلوگیری از ضربه و شکستگی
  • کامیونت های مسقف با دیواره های دوجداره برای جلوگیری از نفوذ باران و آفتاب
  • پتو و پارچه های موجود در تمامی کامیونت ها و خاور ها برای جلوگیری از خط و خش
  • رانندگان حرفه ای و زبده اتوبار شهران با تجربه چندین ساله
  • ارائه باربری شهران سرویس vip

74 885 444

44488574

کارگران با اخلاق و حرفه ای اثاث کشی شهران تهران

کارگران حرفه ای و زبده باربری شهران با سالها تجربه و امر حمل و نقل و جابجایی هم اکنون حاضرند تا یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند. کارگران ویژه اثاث کشی شهران و اتوبار شهران همواره اخلاق را اولین و مهم ترین اصل در کار خود میدانند و احترام به مشتریان در دستور کار این شرکت بوده و هست.