باربری شهرزیبا

منطقه باربری شهرزیبا دارای سرویس اتوبار ویژه اسباب کشی شهرزیبا

باربری شهرزیبا شعبه فعال بهراه بار در منطقه باربری شمال تهران واقع شده است که خدمات لوکس اثاث کشی شهرزیبا و اتوبار شهرزیبا با کیفیت متناسب با سطح این منطقه را ارائه میدهد. همین الان با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان برای اسباب کشی شما حاضر شویم :

74 885 444

44488574

بهراه بار تهران با سابقه فعالیت چندین ساله باربری شهرزیبا

حداقل 25 سال تجربه در امر باربری شهرزیبا ، ارائه سرویس های اتوبار اثاث کشی شهرزیبا به همراه بسته بندی ها و سرویس های ویژه با کارگران حرفه ای و با اخلاق افتخاریست که به آن میبالیم. با آسودگی خاطر میتوانید کل کار اسباب کشی را به بهراه بار بسپارید و فقط بایستید و تماشا کنید ! همه کار ها با بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان انجام میشود خیالتان راحت !

باربری شهرزیبا سرویس ویژه اسباب کشی
باربری شهرزیبا سرویس ویژه اسباب کشی

کارگران با اخلاق و حرفه ای اثاث کشی شهرزیبا تهران

کارگران حرفه ای و زبده باربری شهرزیبا با سالها تجربه و امر حمل و نقل و جابجایی هم اکنون حاضرند تا یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند. کارگران ویژه اثاث کشی شهرزیبا و اتوبار شهرزیبا همواره اخلاق را اولین و مهم ترین اصل در کار خود میدانند و احترام به مشتریان در دستور کار این شرکت بوده و هست.

 

74 885 444

44488574

بسته بندی با کیفیت و حرفه ای باربری شهرزیبا

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی شهرزیبا است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط بهراه بار ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

سلفون های دو متری عریض مناسب برای بسته بندی در باربری شهرزیبا هستند که از خط و خش افتادن اثاثیه کاملا جلوگیری میکنند. همچنین حمل و نقل لوازم در اتوبار شهرزیبا را هم آسان تر از قبل میکند.

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری شهرزیبا از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

74 885 444

44488574

بیمه باربری شهرزیبا

ارائه بیمه باربری شهرزیبا نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه شهرزیبا است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است. از دیگر دلایل ارائه بیمه در منطقه اتوبار شهرزیبا تهران ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است تا چنانچه اتفاقی غیر قابل پیش بینی رخ داد جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد.

 

امکانات ماشینی اتوبار شهرزیبا تهران

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری شهرزیبا است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است.

  • خاور مخصوص اثاث کشی شهرزیبا با سرویس وی آی پی
  • کامیون های موکت کاری شده با نصب محافظ برای جلوگیری از ضربه و شکستگی
  • کامیونت های مسقف با دیواره های دوجداره برای جلوگیری از نفوذ باران و آفتاب
  • پتو و پارچه های موجود در تمامی کامیونت ها و خاور ها برای جلوگیری از خط و خش
  • رانندگان حرفه ای و زبده اتوبار شهرزیبا با تجربه چندین ساله