باربری شمیرانات

باربری شمیرانات با خدمات اتوبار و اسباب کشی شمیرانات تهران

سرویس های با کیفیت اتوبار شمیرانات ، باربری شمیرانات و اثاث کشی شمیرانات هم اکنون در بهراه بار با کارگران حرفه ای و با اخلاق به همراه بسته بندی ویژه و کامیونت های مسقف vip همگی با یک تماس در محل شما حاضرند :

51 370 221

22137051

شمیران نام شهرستانی است در استان تهران و در دامنه‌های البرز جنوبی. شمیرانات در مجاورت شهر تهران و در منطقه باربری شمال تهران و شمال شرق آن قرار دارد. این شهرستان شامل شهر شمیران (تمامی منطقه ۱ شهرداری تهران و بخش اعظم از منطقه ۴) و شرق و شمال منطقه۲ و نیز بخش‌های لواسانات و رودبارقصران می‌شود.

 

بهراه بار با تجربه فعالیت چندین ساله باربری شمیرانات

بهراه بار با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه خدمات اسباب کشی شمیرانات ، سرویس های باربری شمیرانات و اتوبار اثاث کشی شمیرانات تهران توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند. همچنین داشتن سرویس های بسته بندی ویژه بهراه بار و ارائه برنامه زمانی دقیق برای جلوگیری از تداخل جابجایی با دیگر دغدغه های روزانه مشتریان ، بهراه بار را متمایز از رقبا کرده است.

باربری شمیرانات اثاث کشی شمیرانات vip
باربری شمیرانات اثاث کشی شمیرانات vip

51 370 221

22137051

بسته بندی با کیفیت و حرفه ای باربری شمیرانات

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط بهراه بار ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

شرکت بهراه بار مفتخر است در منطقه باربری شمیرانات برای سرویس های اسباب کشی شمیرانات بهترین و با کیفیت ترین سرویس بسته بندی را ارائه کند. بسته بندی مطابق با استاندارد های روز و با استفاده از بابل رپ و استرج رپ های با کیفیت یکی از ویژگی های این بسته بندی ها است.

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری شمیرانات از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری شمیرانات رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.

سلفون های دو متری عریض مناسب برای بسته بندی در باربری شمیرانات هستند که از خط و خش افتادن اثاثیه کاملا جلوگیری میکنند. همچنین حمل و نقل لوازم در اتوبار شمیرانات را هم آسان تر از قبل میکند.

 

کارگران با اخلاق و حرفه ای اثاث کشی شمیرانات تهران

استفاده از کارگران و کادر جوان با انرژی در سرویس های اتوبار شمیرانات باعث میشود سرعت انجام کار بالا برود. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی شمیرانات کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند. نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری شمیرانات شعبه بهراه بار تهران میشود.

51 370 221

22137051

 

ناوگان کامیونت های اتوبار شمیرانات

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری شمیرانات است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است.

  • کامیون های موکت کاری شده با نصب محافظ برای جلوگیری از ضربه و شکستگی
  • کامیونت های مسقف با دیواره های دوجداره برای جلوگیری از نفوذ باران و آفتاب
  • پتو و پارچه های موجود در تمامی کامیونت ها و خاور ها برای جلوگیری از خط و خش
  • ارائه باربری شمیرانات سرویس vip

بهراه بار در منطقه باربری شمیرانات تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی شمیرانات ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری شمیرانات ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار شمیرانات است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری شمیرانات و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی شمیرانات هم استفاده کنید.

51 370 221

22137051

 

بیمه های باربری شمیرانات و اسباب کشی شمیرانات

ارائه بیمه باربری شمیرانات نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه شمیرانات است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است. از دیگر دلایل ارائه بیمه در منطقه اتوبار شمیرانات تهران ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است تا چنانچه اتفاقی غیر قابل پیش بینی رخ داد جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد.