باربری تجریش

سرویس های باربری تجریش دارای اتوبار های با کیفیت اثاث کشی تجریش

اگر در شمال تهران هستید و نیاز به باربری تجریش یا خدمات اسباب کشی تجریش ( اثاث کشی تجریش ) دارید همین الان با ما تماس بگیرید تا از خدمات با کیفیت باربری تجریش بهره مند شوید :

51 370 221

22137051

تجریش شمالی ترین منطقه تهران است به تجریش قله تهران نیز میگویند این شهر جز تاریخچه شهر تهران محسوب میشود. تجریش نام شهری در پایتخت است که به عنوان یکی از محله‌های باربری شمال تهران هم به شمار می‌آید. تجریش مرکز شهرستان منطقه باربری شمیرانات است و در منطقه ۱ تهران واقع شده‌است. میدان تجریش که نقطه پایانی ناحیه باربری ولیعصر است یکی از مکان‌های تجاری و شلوغ تهران به شمار می‌رود.

 

سالها تجربه باربری تجریش در اسباب کشی

بهراه بار با بیش از بیست و چند سال فعالیت مستمر در زمینه خدمات اسباب کشی تجریش ، سرویس های باربری تجریش و اتوبار اثاث کشی تجریش تهران توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند. همچنین داشتن سرویس های بسته بندی ویژه بهراه بار و ارائه برنامه زمانی دقیق برای جلوگیری از تداخل جابجایی با دیگر دغدغه های روزانه مشتریان ، بهراه بار را متمایز از رقبا کرده است.

باربری تجریش شمال تهران - اثاث کشی آسوده
باربری تجریش شمال تهران – اثاث کشی آسوده

51 370 221

22137051

کارگران با اخلاق و حرفه ای اثاث کشی باربری تجریش

استفاده از کارگران و کادر جوان با انرژی در سرویس های اتوبار تجریش باعث میشود سرعت انجام کار بالا برود. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی تجریش کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند. نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری تجریش شعبه بهراه بار تهران میشود.

 

ناوگان حمل و نقل اتوبار تجریش

بهراه بار در منطقه باربری تجریش تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی تجریش ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری تجریش ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار تجریش است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری تجریش و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی تجریش هم استفاده کنید.

51 370 221

22137051

 

بیمه های باربری تجریش و اسباب کشی تجریش

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری تجریش تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری تجریش قابل جبران و برگشت است. باربری تجریش و اتوبار تجریش با هدف آسودگی خاطر شما و جلب رضایت مشتریان در منطقه اثاث کشی تجریش تهران

 

سرویس بسته بندی ویژه باربری تجریش

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی تجریش است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند و در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. سرویس ویژه بسته بندی باربری تجریش فقط به همین ختم نمیشود. ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی تجریش میباشد.

51 370 221

22137051

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری تجریش رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری تجریش از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.