باربری ولیعصر

باربری ولیعصر با خدمات اتوبار و اسباب کشی ولیعصر تهران

سرویس های با کیفیت اتوبار ولیعصر ، باربری ولیعصر و اثاث کشی ولیعصر هم اکنون در بهراه بار با کارگران حرفه ای و با اخلاق به همراه بسته بندی ویژه و کامیونت های مسقف vip همگی با یک تماس در محل شما حاضرند :

51 370 221

22137051

خیابان ولی‌عصر بلندترین خیابانِ درختی (مُشجر) تهران و هم‌چنین بلندترین خیابان خاورمیانه با درازای ۱۷٫۹ کیلومتر است که از میدان راه‌آهن در میانه جنوبی تهران آغاز شده و به میدان تجریش در منطقه شمیرانات در شمال تهران می‌رسد.

بهراه بار با سابقه فعالیت چندین ساله باربری ولیعصر

حداقل 25 سال تجربه در امر باربری ولیعصر ، ارائه سرویس های اتوبار اثاث کشی ولیعصر به همراه بسته بندی ها و سرویس های ویژه با کارگران حرفه ای و با اخلاق افتخاریست که به آن میبالیم. بهراه بار با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه خدمات اسباب کشی ولیعصر ، سرویس های باربری ولیعصر و اتوبار اثاث کشی ولیعصر تهران توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند.

باربری ولیعصر اتوبار اسباب کشی ولیعصر
باربری ولیعصر اتوبار اسباب کشی ولیعصر

51 370 221

22137051

کارگران حرفه ای باربری ولیعصر مخصوص اثاث کشی ولیعصر

استفاده از کارگران و کادر جوان با انرژی در سرویس های اتوبار ولیعصر باعث میشود سرعت انجام کار بالا برود. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی ولیعصر کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند. نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری ولیعصر شعبه بهراه بار تهران میشود.

 

ناوگان حمل و نقل اتوبار ولیعصر

بهراه بار در منطقه باربری ولیعصر تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی ولیعصر ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری ولیعصر ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار ولیعصر است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری ولیعصر و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی ولیعصر هم استفاده کنید.

51 370 221

22137051

بیمه های باربری ولیعصر و اسباب کشی ولیعصر

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری ولیعصر تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری ولیعصر قابل جبران و برگشت است. باربری ولیعصر و اتوبار ولیعصر با هدف آسودگی خاطر شما و جلب رضایت مشتریان در منطقه اثاث کشی ولیعصر تهران

 

بسته بندی با کیفیت و حرفه ای باربری ولیعصر

شرکت بهراه بار مفتخر است در منطقه باربری ولیعصر برای سرویس های اسباب کشی ولیعصر بهترین و با کیفیت ترین سرویس بسته بندی را ارائه کند. بسته بندی مطابق با استاندارد های روز و با استفاده از بابل رپ و استرج رپ های با کیفیت یکی از ویژگی های این بسته بندی ها است.

کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند و در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. سرویس ویژه بسته بندی باربری ولیعصر فقط به همین ختم نمیشود. ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی ولیعصر میباشد.

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری ولیعصر رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.

51 370 221

22137051

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی ولیعصر است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.