باربری ونک

منطقه باربری ونک دارای سرویس اتوبار ویژه اسباب کشی ونک

باربری ونک شعبه فعال بهراه بار در منطقه باربری شمال تهران واقع شده است که خدمات لوکس اثاث کشی ونک و اتوبار ونک با کیفیت متناسب با سطح این منطقه را ارائه میدهد. همین الان با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان برای اسباب کشی شما حاضر شویم :

51 370 221

22137051

ونک محله‌ای واقع در شمال غربی شهر تهران و غرب منطقه ۳ شهرداری پایتخت ایران است. ونک محله‌ای است مدرن با ساختمان‌های بلند، برجهای تجاری و مراکز خرید متعدد که در اطراف میدان ونک، یکی از میادین مهم و اصلی تهران که در خیابان ولیعصر قرار دارد ؛ واقع شده‌است.

بهراه بار تهران با سابقه فعالیت چندین ساله باربری ونک

حداقل 25 سال تجربه در امر باربری ونک ، ارائه سرویس های اتوبار اثاث کشی ونک به همراه بسته بندی ها و سرویس های ویژه با کارگران حرفه ای و با اخلاق افتخاریست که به آن میبالیم. داشتن سرویس های بسته بندی ویژه بهراه بار و ارائه برنامه زمانی دقیق برای جلوگیری از تداخل جابجایی با دیگر دغدغه های روزانه مشتریان ، بهراه بار را متمایز از رقبا کرده است.

باربری ونک اتوبار اسباب کشی vip
باربری ونک اتوبار اسباب کشی vip

51 370 221

22137051

امکانات اتوبار ونک تهران

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری ونک است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است.

  • خاور مخصوص اثاث کشی ونک با سرویس وی آی پی
  • کامیون های موکت کاری شده با نصب محافظ برای جلوگیری از ضربه و شکستگی
  • کامیونت های مسقف با دیواره های دوجداره برای جلوگیری از نفوذ باران و آفتاب
  • پتو و پارچه های موجود در تمامی کامیونت ها و خاور ها برای جلوگیری از خط و خش
  • رانندگان حرفه ای و زبده اتوبار ونک با تجربه چندین ساله

 

بیمه های باربری ونک و اسباب کشی ونک

ارائه بیمه باربری ونک نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه ونک است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است. باربری ونک و اتوبار ونک با هدف آسودگی خاطر شما و جلب رضایت مشتریان در منطقه اثاث کشی ونک تهران . چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری ونک قابل جبران و برگشت است.

51 370 221

22137051

سرویس بسته بندی ویژه باربری ونک

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط بهراه بار ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

مهم ترین وسیله در سرویس بسته بندی کارتن است. هرچقدر کارتن ها با کیفیت تر باشند کار بسته بندی آسان تر و مطمئن تر خواهد بود. باربری ونک از کارتن های چند لایه با ضخامت های مختلف متناسب با نوع وسیله استفاده میکند تا هم در هزینه صرفه جویی کند و هم بسته بندی با کیفیت را برایتان به ارمغان آورد.

شرکت بهراه بار مفتخر است در منطقه باربری ونک برای سرویس های اسباب کشی ونک بهترین و با کیفیت ترین سرویس بسته بندی را ارائه کند. بسته بندی مطابق با استاندارد های روز و با استفاده از بابل رپ و استرج رپ های با کیفیت یکی از ویژگی های این بسته بندی ها است.

دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود. به همین دلیل سرویس باربری ونک با دارا بودن کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف ، هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار برده تا بهترین بسته بندی را برای شما فراهم کند.

51 370 221

22137051

کارگران حرفه ای باربری ونک مخصوص اثاث کشی ونک

کارگران ویژه اثاث کشی ونک و اتوبار ونک همواره اخلاق را اولین و مهم ترین اصل در کار خود میدانند و احترام به مشتریان در دستور کار این شرکت بوده و هست.استفاده از کارگران و کادر جوان با انرژی در سرویس های اتوبار ونک باعث میشود سرعت انجام کار بالا برود. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی ونک کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند.