باربری ولنجک

سرویس های باربری ولنجک دارای اتوبار های با کیفیت اثاث کشی ولنجک

اگر در شمال تهران هستید و نیاز به باربری ولنجک یا خدمات اسباب کشی ولنجک ( اثاث کشی ولنجک ) دارید همین الان با ما تماس بگیرید تا از خدمات با کیفیت باربری ولنجک بهره مند شوید :

51 370 221

22137051

محله ولنجک یکی از مناطق شمال تهران است که از شمال به ارتفاعات توچال و از جنوب به محله‌های محمودیه و محله اوین سعادت آباد محدود می‌شود.

تجربه باربری ولنجک – بهراه بار تهران

بهراه بار با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه خدمات اسباب کشی ولنجک ، سرویس های باربری ولنجک و اتوبار اثاث کشی ولنجک تهران توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند.حداقل 25 سال تجربه در امر باربری ولنجک ، ارائه سرویس های اتوبار اثاث کشی ولنجک به همراه بسته بندی ها و سرویس های ویژه با کارگران حرفه ای و با اخلاق افتخاریست که به آن میبالیم.

اتوبار اثاث کشی ولنجک باربری ولنجک
اتوبار اثاث کشی ولنجک باربری ولنجک

51 370 221

22137051

کارگران حرفه ای باربری ولنجک مخصوص اثاث کشی ولنجک

استفاده از کارگران و کادر جوان با انرژی در سرویس های اتوبار ولنجک باعث میشود سرعت انجام کار بالا برود. این نیروی جوان با تجربه و آموزش های کافی که در اسباب کشی ولنجک کسب کرده اند آماده ارائه سرویس های سریع و vip هستند. نکته مورد توجه کارگران اثاث کشی بهراه بار ادب و اخلاق مناسب کاری است که موجب رضایت خاطر مشتری و به جا گذاشتن خاطره خوب از انتخاب باربری ولنجک شعبه بهراه بار تهران میشود.کارگران ویژه اثاث کشی ولنجک و اتوبار ولنجک همواره اخلاق را اولین و مهم ترین اصل در کار خود میدانند و احترام به مشتریان در دستور کار این شرکت بوده و هست.

 

امکانات ماشینی اتوبار ولنجک تهران

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری ولنجک است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است. بهراه بار در منطقه باربری ولنجک تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی ولنجک ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری ولنجک ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار ولنجک است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری ولنجک و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی ولنجک هم استفاده کنید.

51 370 221

22137051

بیمه های باربری ولنجک و اسباب کشی ولنجک

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری ولنجک تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. ارائه بیمه باربری ولنجک نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه ولنجک است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است. از دیگر دلایل ارائه بیمه در منطقه اتوبار ولنجک تهران ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است تا چنانچه اتفاقی غیر قابل پیش بینی رخ داد جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد.

 

بسته بندی با کیفیت و حرفه ای باربری ولنجک

سلفون های دو متری عریض مناسب برای بسته بندی در باربری ولنجک هستند که از خط و خش افتادن اثاثیه کاملا جلوگیری میکنند. همچنین حمل و نقل لوازم در اتوبار ولنجک را هم آسان تر از قبل میکند.

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی ولنجک است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری ولنجک رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.

51 370 221

22137051

شرکت بهراه بار مفتخر است در منطقه باربری ولنجک برای سرویس های اسباب کشی ولنجک بهترین و با کیفیت ترین سرویس بسته بندی را ارائه کند. بسته بندی مطابق با استاندارد های روز و با استفاده از بابل رپ و استرج رپ های با کیفیت یکی از ویژگی های این بسته بندی ها است.