باربری ظفر

اتوبار و باربری ظفر با سرویس ویژه بسته بندی اثاث کشی

کلیه سرویس های باربری ظفر و خدمات اثاث کشی ظفر به همراه هرآنچه برای یک اسباب کشی راحت از جمله کارگران جوان و با انرژی به همراه سرویس های بسته بندی و کامیون های مخصوص اسباب کشی ظفر آماده خدمت رسانی فقط با یک تماس :

51 370 221

22137051

خیابان ظفر یکی از خیابان‌های شمالی تهران است که در منطقه ۳ شهرداری تهران قرار دارد. این خیابان که جهتی شرقی – غربی دارد از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به خیابان شریعتی منتهی می‌شود. این خیابان به موازات و در شمال بلوار میرداماد واقع شده است.

بهراه بار تهران با سابقه فعالیت چندین ساله باربری ظفر

بهراه بار با بیش از دو دهه فعالیت مستمر در زمینه خدمات اسباب کشی ظفر ، سرویس های باربری ظفر و اتوبار اثاث کشی ظفر تهران توانسته است همواره رضایت مشتریان خود را جلب کند. با آسودگی خاطر میتوانید کل کار اسباب کشی را به بهراه بار بسپارید و فقط بایستید و تماشا کنید ! همه کار ها با بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان انجام میشود خیالتان راحت !

باربری ظفر - اتوبار اسباب کشی ویژه
باربری ظفر – اتوبار اسباب کشی ویژه

51 370 221

22137051

کارگران با اخلاق و حرفه ای اثاث کشی ظفر تهران

کارگران حرفه ای و زبده باربری ظفر با سالها تجربه و امر حمل و نقل و جابجایی هم اکنون حاضرند تا یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند. کارگران ویژه اثاث کشی ظفر و اتوبار ظفر همواره اخلاق را اولین و مهم ترین اصل در کار خود میدانند و احترام به مشتریان در دستور کار این شرکت بوده و هست.

 

ناوگان حمل و نقل اتوبار ظفر

کامیون ، کامیونت ، خاور ، نیسان بار و وانت بار جز امکانات ماشینی باربری ظفر است که همگی دارای رانندگان حرفه ای و زبده است.

  • خاور مخصوص اثاث کشی ظفر با سرویس وی آی پی
  • کامیون های موکت کاری شده با نصب محافظ برای جلوگیری از ضربه و شکستگی
  • کامیونت های مسقف با دیواره های دوجداره برای جلوگیری از نفوذ باران و آفتاب
  • پتو و پارچه های موجود در تمامی کامیونت ها و خاور ها برای جلوگیری از خط و خش

51 370 221

22137051

بیمه های باربری ظفر و اسباب کشی ظفر

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری ظفر تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. ارائه بیمه باربری ظفر نیز یکی دیگر از خدمات ویژه برای اسباب کشی منطقه ظفر است که در جهت افزایش ایمنی کار قرار داده شده است. از دیگر دلایل ارائه بیمه در منطقه اتوبار ظفر تهران ایجاد اطمینان خاطر در ذهن مشتریان است تا چنانچه اتفاقی غیر قابل پیش بینی رخ داد جایی برای نگرانی وجود نداشته باشد.

 

سرویس بسته بندی ویژه باربری ظفر

سلفون های دو متری عریض مناسب برای بسته بندی در باربری ظفر هستند که از خط و خش افتادن اثاثیه کاملا جلوگیری میکنند. همچنین حمل و نقل لوازم در اتوبار ظفر را هم آسان تر از قبل میکند.

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی ظفر است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

کارگران مخصوص بسته بندی که در کار خود حرفه ای بوده و در کمترین زمان ممکن وسایل شما بسته بندی میکنند و در عین سرعت ، دقت لازم را به خرج میدهند تا آسیبی به اثاثیه شما وارد نشود. سرویس ویژه بسته بندی باربری ظفر فقط به همین ختم نمیشود. ارائه بسته بندی های ویژه مبلمان یکی از مهم ترین بسته بندی ها در اثاث کشی ظفر میباشد.

51 370 221

22137051

دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود. به همین دلیل سرویس باربری ظفر با دارا بودن کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف ، هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار برده تا بهترین بسته بندی را برای شما فراهم کند.