باربری زعفرانیه

اتوبار و باربری زعفرانیه با سرویس ویژه بسته بندی اثاث کشی

کلیه سرویس های باربری زعفرانیه و خدمات اثاث کشی زعفرانیه به همراه هرآنچه برای یک اسباب کشی راحت از جمله کارگران جوان و با انرژی به همراه سرویس های بسته بندی و کامیون های مخصوص اسباب کشی زعفرانیه آماده خدمت رسانی فقط با یک تماس :

51 370 221

22137051

منطقه باربری زعفرانیه که در مناطق باربری شمال تهران واقع شده است یکی از 375 منطقه از تهران است که توسط بهراه بار تحت پوشش خدمات اثاث کشی است.

بهراه بار تهران با سابقه فعالیت چندین ساله باربری زعفرانیه

حداقل 25 سال تجربه در امر باربری زعفرانیه ، ارائه سرویس های اتوبار اثاث کشی زعفرانیه به همراه بسته بندی ها و سرویس های ویژه با کارگران حرفه ای و با اخلاق افتخاریست که به آن میبالیم. با آسودگی خاطر میتوانید کل کار اسباب کشی را به بهراه بار بسپارید و فقط بایستید و تماشا کنید ! همه کار ها با بهترین روش ممکن و در سریع ترین زمان انجام میشود خیالتان راحت !

اتوبار زعفرانیه و باربری زعفرانیه
اتوبار زعفرانیه و باربری زعفرانیه

51 370 221

22137051

بسته بندی با کیفیت و حرفه ای باربری زعفرانیه

بسته بندی هم از مهم ترین قسمت های کار اسباب کشی زعفرانیه است. اگر بسته بندی مشکلی داشته باشد موجب بروز مشکلاتی از قبیل پاره شدن کارتن ها در حین حمل ، شکستگی لوازم و اثاثیه و مشکلات دیگری شود. بنابراین باید به بسته بندی هم توجه ویژه ای داشت.

سرویس بسته بندی ویژه ای که توسط بهراه بار ارائه میشود تمامی مشکلات بسته بندی را برای شما حل میکند. با کیفیت ترین لوازم بسته بندی استفاده شده در این سرویس شما را آسوده خاطر میکند تا نگرانی بابت شکستگی اثاثیه خود نداشته باشید. استفاده از بابلرپ و استرجرپ و رعایت تمامی استاندارد های مخصوص بسته بندی های اروپایی.

بسته بندی مبلمان ها با سلفون با کیفیت باعث جلوگیری از کثیف شدن یا پارگی در طول جابجایی است که این مهم را در باربری زعفرانیه رعایت میکنیم. بسته بندی مخصوص فرش ها برای جلوگیری از پارگی فرش یا خراب شدن ریشه های فرش.

51 370 221

22137051

دارای کارتن های ضخیم چند لایه در ابعاد مختلف برای بسته بندی بهتر لوازم. همانطور که میدانید باید ابعاد کارتن ها با محتوایات آن همخوانی داشته باشد تا مانع از شکستن و آسیب دیدن لوازم شود. به همین دلیل سرویس باربری زعفرانیه با دارا بودن کارتن های ضخیم و نازک و ابعاد مختلف ، هرکدام را در جایگاه مناسب آن به کار برده تا بهترین بسته بندی را برای شما فراهم کند.

 

کارگران حرفه ای باربری زعفرانیه مخصوص اثاث کشی زعفرانیه

کارگران حرفه ای و زبده باربری زعفرانیه با سالها تجربه و امر حمل و نقل و جابجایی هم اکنون حاضرند تا یک اسباب کشی بدون دردسر را برای شما به ارمغان بیاورند. کارگران ویژه اثاث کشی زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه همواره اخلاق را اولین و مهم ترین اصل در کار خود میدانند و احترام به مشتریان در دستور کار این شرکت بوده و هست.

 

بیمه های باربری زعفرانیه و اسباب کشی زعفرانیه

بیمه یکی از ملزومات هر سرویس باربری است که باعث آسودگی خاطر میشود. در باربری زعفرانیه تمامی سرویس های اتوبار اثاث کشی دارای بیمه های باربری هستند و با خیالی راحت میتوانید حمل و نقل خود را به بهراه بار بسپارید. چنانچه حادثه ای رخ داده یا بار و لوازم شما دچار مشکلی شوند از طریق بیمه باربری زعفرانیه قابل جبران و برگشت است. باربری زعفرانیه و اتوبار زعفرانیه با هدف آسودگی خاطر شما و جلب رضایت مشتریان در منطقه اثاث کشی زعفرانیه تهران

51 370 221

22137051

 

ناوگان حمل و نقل اتوبار زعفرانیه

بهراه بار در منطقه باربری زعفرانیه تهران دارای انواع کامیون های مسقف و موکت کاری شده 6 متری مخصوص اثاث کشی زعفرانیه ، کامیونت های مسقف دو جداره ویژه باربری زعفرانیه ، خاور های موکت شده و بزرگ مناسب برای اتوبار زعفرانیه است. البته اگر حجم جابجایی شما کمتر از کامیون و خاور باشد هم میتوانید از سرویس های نیسان بار مخصوص باربری زعفرانیه و سرویس وانت بار منطقه اسباب کشی زعفرانیه هم استفاده کنید.